O firmie

O naszej firmie

RC MEBEL to firma stworzona dzięki niemal trzydziestoletniej praktyce, uporze, rzetelności, a przede wszystkim wielkiej pasji jednego człowieka.


Meble, które tworzymy są realizacją indywidualnych wizji i potrzeb naszych Klientów, bywają więc nieszablonowe lub zgodne z najnowszymi trendami rynku, ale łączy je zawsze – dbałość o szczegół, dokładność i profesjonalizm.

W ofercie znajdują się zarówno meble kuchenne na wymiar, meble do zabudowy, takie jak meble łazienkowe, garderoby i szafy na wymiar, oraz meble wolnostojące.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego, dzięki któremu poznamy Twoje oczekiwania co do wyglądu, funkcjonalności, materiału czy wielkości mebli, które mają stać się częścią Twojego domu. Jeśli zgromadziłeś jakieś inspiracje w postaci zdjęć z internetu lub wycinków z gazet z meblami odpowiadającymi Twojej wizji, konieczne prześlij je na maila: rcmebel@rcmebel.pl lub zabierz ze sobą na spotkanie.

Pamiętaj, że im lepiej poznamy Twoją wizję i potrzeby Twojej rodziny, tym lepiej będziemy służyć radą. Jeśli Twoje oczekiwania nie są sprecyzowane, z przyjemnością pomożemy Ci odkryć, jakie meble będą dla Ciebie najlepsze.

W RC MEBEL z dużą uwagą śledzimy najnowsze kierunki w projektowaniu mebli oraz uczestniczymy w targach i wystawach. Dlatego –zależnie od potrzeb Klienta –wykonamy zarówno meble nieszablonowe, uwzględniające najnowsze trendy jak również klasyczne.

Możesz być pewny, że każdy mebel wykonany przez RC MEBEL jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe i charakteryzuje się wysoką jakością.

RC MEBEL dba także o to, aby obsługa Klienta była na najwyższym poziomie. Zachęcamy Cię, abyś skorzystał z naszej pomocy i przekonał się osobiście, w jaki sposób realizujemy wizje naszych Klientów. Dlatego też zapraszamy na spotkanie, na którym przedstawisz projekt lub konspekt wymarzonych mebli. Spotkanie – podobnie jak pomiar pod wykonanie mebli – są całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują Cię do dalszej współpracy z RC MEBEL.