Co oferujemy

Nasza oferta

Jeśli zastanawiasz się nad tym, komu zlecić wykonanie mebli na wymiar do Twojego domu, to zapraszamy do zapoznania z ofertą firmy RC MEBEL, w której tworzymy piękne i ponadczasowe meble. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie zarówno meble kuchenne, meble łazienkowe jak i  meble wolnostojące na wymiar.

Wszyscy wiemy, że sercem domu jest kuchnia: w kuchni przygotowujemy posiłki, jemy je, a przy stole toczą się ważne rozmowy. Meble kuchenne powinny być więc funkcjonalne, ale również pięknie, a swoim stylem odpowiadać charakterowi domu i jego mieszkańców. Dlatego wybór odpowiednich mebli kuchennych na wymiar jest ważną decyzją.

RC MEBEL z przyjemnością wykona dla Ciebie meble kuchenne na wymiar. Ponadto możemy przygotować także inne meble na wymiar:

  • szafy wnękowe do zabudowy,
  • meble łazienkowe,
  • meble wolnostojące, takie jak komoda, biurko czy łóżko.

Dzięki współpracy z najlepszymi partnerami nasze meble cechuje przede wszystkim wysoka jakość i bardzo szeroki wachlarz materiałów i dostępnych akcesoriów meblowych, co w połączeniu z jakością wykonania, indywidualnym podejściem do klienta, elastycznością i rzetelnością tworzy godną zaufania i polecania całość.

Rozumiemy, że czasem nie jest łatwo samemu zdecydować i przekuć w rzeczywistość własną wizjędlatego zachęcamy do kontaktu z nami.Wyceny oraz późniejszej  realizacji dokonamy na podstawie szczegółowego omówienia potrzeb i oczekiwań w wygodnej dla Ciebie formie.Nasza współpraca może rozpocząć się poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, kolejnym krokiem będzie spotkanie,gdzie poznamy Twoją wizję mebli na wymiar i przedstawimy propozycję jej realizacji w praktyce. Spotkanie może odbyć się w Twoim domu, gdzie od razu dokonamy pomiarów i wkrótce przedstawimy niezobowiązującą wycenę. Jeśli natomiast masz już własny projekt mebli na wymiar, to z chęcią wykonamy je dla Ciebie na jego podstawie.

Pamiętaj, że ani spotkanie w Twoim domu, ani wycena nie wiążą się z jakimikolwiek opłatami i nie zobowiązują Cię do dalszej współpracy z RC MEBEL. Siedziba RC MEBEL mieści się w Pruszkowie, dlatego realizujemy zamówienia przede wszystkim na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Na Twoje życzenie możemy dojechać także w inny region Polski.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim terminie możemy przyjechać do Ciebie w celu omówienia inwestycji i dokonania pomiarów zadzwoń pod numer telefonu 501 368 078, wyślij e-maila na adres rcemebl@rcmebel.pl lub wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się na dole strony.


Max rozmiar pliku 1MB